bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 24 maja 2012
  • wyświetleń: 2330

Zniszczył elewację Izby Dziecka

Policjanci zatrzymali 19-latka podejrzanego o pomalowanie farbą w sprayu elewacji budynku Policyjnej Izby Dziecka. Jak ustalono, pijany młodzieniec tej samej nocy „pomalował” też budynki swoich sąsiadów.

Reklama

Do uszkodzenia elewacji budynku Policyjnej Izby Dziecka w Bielsku-Białej przy ul. Długiej doszło w środę nocą. Straty spowodowane przez wandala oszacowano na 500 zł.

Zaledwie kilka godzin zajęło policjantom ustalenie sprawcy tego czynu. Kiedy go zatrzymano nie krył zdziwienia. Przyznał się do pomalowania elewacji izby dziecka, na której naniósł charakterystyczne motywy graffiti jak i dwóch innych budynków należących do jego sąsiadów. Nie potrafił wytłumaczyć swojego postępowania. Stwierdził jedynie, że wypił za dużo alkoholu i niewiele z tej nocy zapamiętał.

Odpowie za uszkodzenie cudzego mienia, za co może trafić do więzienia na najbliższe 5 lat. Najprawdopodobniej zmuszony będzie naprawić wyrządzone przez siebie szkody.

new / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.