Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 30 listopada 2019
  • 1 grudnia 2019
  • wyświetleń: 3822

Bielska firma laureatem Polskiej Nagrody Jakości

W dniu 26 listopada 2019 r. w siedzibie głównej Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie, w ramach krajowej konferencji Polskiej Nagrody Jakości "Polska Jakość w 100-lecie odzyskania niepodległości 1918-1921" po raz dwudziesty piąty, zostały wręczone nagrody konkursu PNJ.

szczęśniak
Bielska firma laureatem Polskiej Nagrody Jakości · fot. materiały prasowe


Polska Nagroda Jakości (PNJ)  to wyróżnienie przyznawane za wdrażanie koncepcji zarządzania przez jakość - TQM (Total Quality Management). Laureatem tegorocznej edycji konkursu Polskiej Nagrody Jakości - Nagrody Zespołowej została firma SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. W imieniu Zarządu Nagrodę odebrała Anna Szczęśniak.

PNJ Nagroda Zespołowa - przyznawana jest firmom, które przez wdrożenie TQM doprowadziły do wzrostu satysfakcji klientów, pracowników i współpracujących z nimi przedsiębiorstw oraz osiągnęły poprawę jakości pracy, procesów i odniosły sukces rynkowy.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.