Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 listopada 2019
  • 1 grudnia 2019
  • wyświetleń: 3598

[INFOGRAFIKA] Bielszczanie są zadowoleni z życia w mieście

90,83% bielszczan jest zadowolonych z życia w Bielsku-Białej. Tak wynika z badań, które na zlecenie Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej przeprowadził Instytut Badań Samorządowych.

ankieta
fot. IBS


Pracownia IBS przeprowadziła badania na grupie 500 pełnoletnich mieszkańców Bielska-Białej. Badanie zostało zrealizowane metodą telefoniczną. Jak informuje Instytut Badań Samorządowych, maksymalny błąd statystyczny wynosi 4,3%.

ankieta
fot. IBS


Na pytanie "W jakim stopniu jest Pan/Pani zadowolony/zadowolona z warunków życia w Bielsku-Białej?", aż 90,83% osób wybrało odpowiedź bardzo zadowolony i raczej zadowolony. Niespełna 6% respondentów nie ma zdania, a zaledwie 3,52% ankietowanych wybrało odpowiedź "raczej niezadowolony".

ankieta
fot. IBS


Na atrakcyjność miasta wpływa przede wszystkim położenie geograficzne. Na dalszych pozycjach respondenci uwzględniali m.in. zabytkową architekturę miasta, atrakcyjny rynek pracy, infrastrukturę sportowo-rekreacyjną czy ofert kulturalną.

ankieta
fot. IBS


Ankietowani wskazali, że obszarem, który powinien być szczególnie wspierany w Bielsku-Białej, jest ochrona i profilaktyka zdrowia.

ankieta
fot. IBS


Znaczna część respondentów uznała, że Bielsko-Biała powinno być miastem turystyki i to właśnie w tym kierunku powinien podążać rozwój miasta.

ankieta
fot. IBS

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.