Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 listopada 2019
  • wyświetleń: 1512

Jak zatrudnić cudzoziemca? Straż graniczna zaprasza na szkolenie

Za nami:

Już w najbliższy czwartek 28 listopada w siedzibie Placówki Straży Granicznej w Bielsku Białej odbędzie się szkolenie pn. "Jak zatrudnić cudzoziemca".

Premier Szydło i minister Błaszczak z wizytą w Bielsku-Białej - 01.05.2017
Jak zatrudnić cudzoziemca? Straż graniczna zaprasza na szkolenie · fot. bielsko.info


"Jak zatrudnić cudzoziemca" to projekt realizowany przez Straż Graniczną, Powiatowe Urzędy Pracy, Państwową Inspekcję Pracy oraz Urzędy Wojewódzkie.

Jesteś pracodawcą i chcesz wiedzieć jak zgodnie z prawem zatrudnić cudzoziemca? Już w najbliższy czwartek 28 listopada powinieneś wybrać się na szkolenie, które odbędzie się w siedzibie Placówki Straży Granicznej w Bielsku Białej. Tam czterech partnerów - Straż Graniczna, Państwowa Inspekcja Pracy, Powiatowy Urząd Pracy oraz Urząd Wojewódzki, w ramach projektu - Cudzoziemiecwpracy “Engage2Prevent”, przekaże Ci najważniejsze tajniki w zakresie legalności zatrudnienia obcokrajowców.

W bloku bezpłatnego szkolenia zajdziesz m.in. zagadnienia dotyczące powierzania pracy cudzoziemcowi na podstawie oświadczenia, dokumentów uprawniające do pracy w Polsce, zasad legalnego zatrudnienia cudzoziemca.

Głównym organizatorem szkolenia jest Śląski Oddział Straży Granicznej przy współpracy ze Stowarzyszeniem Alumni. Partnerami projektu są także Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach oraz Amerykańska Izba Handlowa w Polsce.

Najważniejsze artykuły, wiadomości, wydarzenia dotyczące projektu, a także artykuły i opracowania dotyczące problematyki w tym zakresie, dobre praktyki i porady prawne oraz szczegóły dotyczące zbliżających się szkoleń znajdziecie na stronie www.cudzoziemiecwpracy.pl

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.