Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 listopada 2019
  • wyświetleń: 7910

Podczas Eurowizji Junior będziemy mogli podziwiać Bielsko-Białą

Dzisiaj w finale Eurowizji Junior będzie można zobaczyć dwukrotnie nasze miasto, po raz pierwszy podczas intro całego koncertu w jednym ujęciu, gdzie latawiec przemierza województwo śląskie, a następnie w trakcie krótkich filmów wyświetlanych przed występami artystów.

Eurowizja junior Bielsko Biala
Przygotowanie nagrań do Eurowizji Junior · fot. Tomasz Walczak


Całościowo wizytówki przedstawiają różne atrakcje w województwie śląskim. - Nagrywaliśmy je między innymi w Żywcu, Gliwicach, Katowicach, Ogrodzieńcu i wielu innych pięknych miejscach - opowiada Tomasz Walczak, mieszkaniec Bielska-Białej, który w pracy nad filmami odpowiadał za ujęcia specjalne i montaż. W przygotowaniu jako operator kamery wspomagał go Dawid Cechmajster (również mieszkaniec naszego miasta).

Więcej o naszych filmowcach możecie poczytać na ich profilach: Tomasz Walczak - fb.com/tlvideoproduction i Dawid Cechmajster - www.facebook.com/CechmajsterVisuals/

new / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.