Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 22 listopada 2019
  • wyświetleń: 4597

Największy wybór dekoracji w Centrum Ogrodniczym Szarotka

Artykuł sponsorowany:

Centrum Ogrodnicze Szarotka posiada największy na Śląsku wybór dekoracji świątecznych, a wszystkie oferowane ozdoby są najwyższej jakości. Przyjdź i poczuj z nami magię świąt oraz inspiruj się naszymi produktami! Najnowsze trendy i stoiska wystawowe można obejrzeć w Bielsku-Białej jak i w Żywcu.

Szarotka


Centrum Ogrodnicze Szarotka dynamicznie się rozwija wprowadzając coraz to większą ilość oryginalnych produktów i stało się największym Centrum Ogrodniczym i Dekoracji w regionie.

Galeria zdjęć Bielsko-BiałaCentrum Ogrodnicze Szarotka Bielsko-Biała

Więcej zdjęć Bielsko-Biała

Galeria zdjęć ŻywiecCentrum Ogrodnicze Szarotka Żywiec

Więcej zdjęć Żywiec

Szarotka


Szarotka


Centrum Ogrodnicze "Szarotka"jest jednym z największych centrów ogrodniczych na Śląsku. Znajdziemy w nim ponad 8500 artykułów do Twojego domu i ogrodu, kilkaset odmian roślin z najwyższej półki, największy wybór urządzeń ogrodniczych i narzędzi, środków ochrony i pielęgnacji roślin, profesjonalne grille oraz kilka tysięcy artykułów dekoracyjnych do wystroju domu i ogrodu. Posiada dwa oddziały w Bielsku-Białej i Żywcu. Zatrudnia wykwalifikowanych pracowników. Są to ludzie z pasją, którzy na co dzień fachowo udzielają informacji i pomagają w doborze odpowiedniego produktu do potrzeb Klientów. Największym atutem Centrum Ogrodniczego Szarotka, poza wykwalifikowaną kadrą, jest ponad 22-letnie doświadczenie, które połączone ze sprzedażą profesjonalnych, markowych sprzętów i najwyższej jakości produktów pozwala swoim klientom na łatwe stworzenie pięknych, nietuzinkowych i oryginalnych przestrzeni ogrodowych oraz ciekawych rozwiązań wnętrzarskich bazując na zielonych i kolorowych atutach roślin. Dodatkowo wsłuchując się w potrzeby Klientów co roku powiększony zostaje asortyment, dzięki czemu znajdą tu Państwo wszystko, czego potrzeba w ogrodzie.


---
Centrum Ogrodnicze "Szarotka"
oddział Bielsko-Biała
ul. Elizy Orzeszkowej 40
tel.: 33 498 98 45
godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku 8.00-18.00, sobota 8.00-14.00Centrum Ogrodnicze "Szarotka"
oddział Żywiec
ul. Wesoła 71,
tel.: 33 475 19 55
godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku 8.00-18.00, sobota 8.00-16.00