Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 listopada 2019
  • wyświetleń: 2989

Dziś na ul. 11 listopada odbędzie się pikieta antyaborcyjna

Za nami:

22 listopada wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina będą mówić o aborcji. Pikieta odbędzie się na ul. 11 listopada (most na Białce) w godz. 15:30-16:30.

- Projekt „Zatrzymaj Aborcję” wciąż tkwi w sejmowej zamrażarce. Mimo ciągłych zapewnień ze strony partii rządzącej, nie widać zdecydowanych działań zmierzających w stronę zagwarantowania prawem ochrony życia dla nienarodzonych dzieci, których jedyną „winą” jest podejrzenie o chorobę lub jej stwierdzenie. Co więcej, na przewodniczącą Komisji Polityki Społecznej i Rodziny, głównie głosami PiS, wybrana została przedstawicielka Lewicy, znana ze swoich proaborcyjnych poglądów. W komisji tej znajduje się projekt mający zwiększyć ochronę życia. Czy będzie on procedowany? To będzie zależeć od woli politycznej - tłumaczą członkowie Fundacji Życie i Rodzina.

- Wiemy, że tylko poprzez naszą aktywność i nacisk na polityków możemy ostatecznie doprowadzić do uratowania nienarodzonych dzieci przed okrutną, aborcyjną śmiercią - mówią wolontariusze i zachęcają do wzięcia udziału w pikiecie #ZatrzymajAborcję.

Loading...

BM / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.