Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 listopada 2019
  • 16 listopada 2019
  • wyświetleń: 2300

SUEZ zadba o zimowe utrzymanie dróg. Usługa wyceniona na 8 mln złotych

Spółka SUEZ Bielsko-Biała była jedynym oferentem w przetargu na realizację zadania pn. "Zimowe utrzymanie miasta Bielska-Bialej w sezonie 2019/2020". Za usługę miasto zapłaci prawie 8 mln złotych.

odśnieżarka, pług, sita
SUEZ zadba o zimowe utrzymanie dróg. Usługa wyceniona na 8 mln złotych · fot. bielsko.info


Przedmiotem zamówienia są prace w ramach bieżącego utrzymania miasta Bielska-Białej, mające na celu zmniejszenie lub całkowite wyeliminowanie zakłóceń dla ruchu drogowego i pieszego, wywołanych takimi czynnikami pogodowymi jak opady śniegu oraz śliskość zimowa w sezonie zimowym 2019/2020.

Firma SUEZ, oprócz usuwania śniegu i lodu z dróg, przystanków autobusowych, chodników, placów, parkingów i innych obiektów, będzie musiała patrolować stan nawierzchni ww. infrastruktury. Ponadto musi zapewnić obsługę meteorologiczną, poprzez analizę prognoz meteorologicznych dla miasta Bielska-Białej, celem profilaktycznego zapobiegania śliskości.

Wykonawca został zobowiązany do montażu i demontażu zasłon przeciwśnieżnych oraz ustawienia skrzyń z piaskiem wraz z ich bieżącym uzupełnianiem.

SUEZ wycenił usługę utrzymania dróg do 30 kwietnia 2020 r. na kwotę 7,7 mln złotych.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.