Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 5 listopada 2019
  • wyświetleń: 10792

Opublikowano wizerunek kobiety podejrzanej o przestępstwo

Śledczy z wydziału kryminalnego Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej poszukują sprawcy przywłaszczenia torebki, w której znajdował się portfel z kartą bankomatową i dokumentami. Do przywłaszczenia doszło w dniu 27 lipca 2019 roku na terenie jednej z galerii handlowych w centrum Bielska-Białej. Następnie podejrzewana o to kobieta dokonała kilku płatności przywłaszczoną kartą płatniczą. Opublikowano wizerunek sprawcy.

Opublikowano wizerunek kobiety podejrzanej o przestępstwo · fot. KMP Bielsko-Biała


Komisariat Policji III w Bielsku-Białej prowadzi postępowanie w sprawie przywłaszczenia torebki oraz portfela z zawartością karty bankomatowej, oraz dokumentów. Do przestępstwa doszło w Bielsku-Białej na terenie jednej z galerii handlowych w centrum miasta w dniu 27 lipca 2019 roku.

Następnie podejrzewana o to przestępstwo kobieta dokonała płatności zbliżeniowych posługując się przywłaszczoną kartą w dwóch sklepach sieci "Żabka", przy ul. 11 Listopada i na Placu Wojska Polskiego oraz w jednym z Kolporterów w centrum miasta. Policja opublikowała wizerunek poszukiwanej kobiety, licząc na pomoc w ustaleniu jej personaliów.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy, prosimy kierować do Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej przy ul. Traugutta 2c, tel. 33 4 800 300, nr alarmowy 112, adres e-mail: kp3@bielsko.ka.policja.gov.pl.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.