Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

 • 6 listopada 2019
 • wyświetleń: 2750

7. Międzynarodowe Targi Ekostyl 2019 Zdrowej Żywności, Stylu Życia...

Artykuł sponsorowany:

Ekologiczny styl życia to już nie moda, to konieczność i wymóg współczesności dlatego zapraszamy wszystkich na 7. Międzynarodowe Targi Ekostyl 2019 Zdrowej Żywności, Stylu Życia i EKOrodziny, które odbędą się od 15 do 17 listopada w Bielsku-Białej.

Targi EkoStyl


Bardzo oczekiwane w regionie wydarzenie, Targi EkoStyl mają na celu propagowanie idei ekologicznego stylu życia. Dlatego od lat na targach pojawiają się producenci zdrowej żywności, ekologicznych ubrań, kosmetyków, a także produktów i usług wspierających zgodny z naturą styl życia, a także lokalni wytwórcy i rzemieślnicy, ludzie z pasją i niezwykłymi pomysłami.

Prezentowane na targach ekoprodukty to wyroby najwyższej jakości, producenci wyrobów ekologicznych mają na względzie dobro człowieka i działania długofalowe - czyli zdrowie klientów, innowacyjność, troskę o zachowanie czystości planety.

Targi EKOstyl od lat cieszą się wysoką frekwencją odwiedzających targi konsumentów, a także rosnącym zainteresowaniem przedstawicieli ekobranży.

Najbliższa edycja zapowiada się rekordowo, do dyspozycji zwiedzających będzie aż 320 różnorodnych stoisk, oferujących zarówno zdrową żywność, jak i usługi ekologiczne, prozdrowotne, doradztwo dietetyczne. Pojawią się wystawcy nie tylko z Polski, ale również z Austrii, Czech, Rumunii, Bułgarii, a także Litwy i Ukrainy.

W bogatej ofercie wystawców dużą część stanowią certyfikowane i tradycyjne wyroby producentów żywności organicznej - jak produkty zbożowe, wędliny, nabiał, przetwory owocowe i warzywne, miody i bakalie i inne.

Pojawiło się też wiele nowych, atrakcyjnych produktów, m. in. oparte o polski patent doskonałe środki czystości i naturalne kosmetyki dla dorosłych i dla dzieci, wegańskie ekokosmetyki i suplementy, ziołowe syropy, ekologiczne przyprawy i wina, ekodywany z wełny i jedwabiu z Ukrainy i wiele innych. Można też będzie poznać prezentowane na targach nowoczesne sposoby diagnostyki, rehabilitacji, zabiegi antiage.

Targom towarzyszy atrakcyjny program wydarzeń, takich jak:

 • STREFA Porad Dietetycznych i Zdrowotnych
- specjalna ekspozycja, na której prezentują się specjaliści ze sprawdzonymi, skutecznymi produktami i terapiami dla zapewnienia zdrowia, podniesienia jakości i komfortu życia
 • KONFERENCJA: „Zdrowie w zasięgu ręki”
- z udziałem uznanych specjalistów i doświadczonych naturoterapeutów - która odbędzie się w dniu 16 listopada 2019, od godz. 10.45 w Sali Konferencyjnej w Hali na terenie targów, na I piętrze. Obowiązuje rejestracja dostępna na stronie targów www.targiekostyl.pl
 • WYKŁADY, Prelekcje i Warsztaty
- w sali konferencyjnej na terenie targów.
 • STREFA Pokazów Kulinarnych
- tematyczne pokazy przygotowania potraw Kuchni śródziemnomorskiej, bałkańskiej, węgierskiej, oczywiście i Polskiej, w tym świątecznej połączone z degustacją potraw. Pokazy będą wykonywać uznani kucharze oraz autorytety kulinarne.
 • STREFA Kulinarna Polskiej Ekologii
- dania Kuchni polskiej z produktów ekologicznych. Pokazy i degustacje.
 • STREFA dla EKOrodziny
- odzież z lnu , wełny, i bawełny, naturalne środki czystości, kosmetyki lecznicze, pielęgnacyjne bezpieczne produkty dla dziecka i zabawki.
 • EKOPRZEDSZKOLE
- w którym będzie można pozostawić swoje pociechy na czas zwiedzania targów pod fachowym okiem wykwalifikowanej kadry, która będzie promować w formie warsztatów zachowania ekologiczne u najmłodszych targowych gości.

Oferta targów skierowana jest zarówno do profesjonalistów poszukującym kontaktów biznesowych i nowinek w branży, jak i do szerokiego grona świadomych konsumentów - dbających o zdrowie własne i swoich bliskich. Na targach z okazji zbliżających się Świąt będzie można dokonać „zdrowych zakupów” oraz zaopatrzyć się w niebanalne, oryginalne podarunki świąteczne.

Informacje targowe w pigułce.

 • Targi odbędą się w Bielsku-Białej, w Hali Widowiskowo-Sportowej pod Dębowcem, przy ul. Karbowej 26,
 • Będą udostępnione do zwiedzania: codziennie od godz. 10.00 do 18.00.
 • Bilet wstępu jest w cenie 5 zł. Grupy zorganizowane - wstęp na targi bezpłatny.
 • E-bilet - bezpłatne wejście na targi. Można go pobrać ze strony internetowej targów, wydrukować i okazać w punktach kasowych, gdzie jest wymieniony na bezpłatną wejściówkę.
 • Zapewniamy dogodny dojazd i bezpłatne parkingi w bezpośrednim sąsiedztwie Hali.


Organizatorem targów jest Biuro promocji i Wystaw Astra. Więcej informacji na: www.targiekostyl.pl.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia targów EKOstyl 2019.