Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 listopada 2019
  • wyświetleń: 2493

Bilety na kolej linową kupimy przez internet

Spółka ZIAD, właściciel kolei linowej na Szyndzielnię, planuje wprowadzić możliwość zakupu biletów na przejazd przez internet.

Kolej linowa na Szyndzielni po modernizacji
Kolej linowa na Szyndzielnię · fot. BM / bielsko.info


Radna Małgorzata Zarębska z klubu Niezależni.BB złożyła interpelację ws. wprowadzenia możliwości zakupu biletów na kolej linową na Szyndzielnię przez internet. - Zwiększy to z pewnością i tak duże zainteresowanie tą atrakcją, da możliwości zarobkowe (bez dodatkowych stałych kosztów), a także odciąży mieszkańców i turystów od konieczności stania w kolejce do zakupu biletów - poinformowała radna.

Zastępca prezydenta miasta odpowiedział radnej, że kwestia wprowadzenia możliwości zakupu biletów na kolej linową na Szyndzielnię przez internet jest planowana przez Spółkę ZIAD.

- W świetle rozważanej zmiany systemu kasowego, decyzja o wprowadzeniu takiej możliwości została przesunięta do czasu wyboru systemu kasowego, która planowana jest na koniec tego roku, a najpóźniej na wiosnę roku następnego - zaznaczył Piotr Kucia, zastępca prezydenta miasta Bielska-Białej.

Kolej linowa na Szyndzielnię niebawem przejdzie sezonowy przegląd techniczny. Postój planowany jest w terminie 12-29 listopada.

KL Szyndzielnia
KL Szyndzielnia w trakcie akcji "Weekend za pół ceny" - 11.03.2018 · fot. bielsko.info

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.