bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 31 października 2019
  • 1 listopada 2019
  • wyświetleń: 3277

Rozkład jazdy MZK na Wszystkich Świętych. Będą dodatkowe autobusy

Za nami:

Tradycyjnie w okresie Wszystkich Świętych Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej zwiększył liczbę kursów na liniach, które przejeżdżają obok największej bielskiej nekropolii w Kamienicy.

mzk, autobus
fot. MZK Bielsko-Biała


W piątek 1 listopada autobusy będą kursować zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w niedzielę i święta, za wyjątkiem linii nr 7, na której w godzinach od 8.00 do 18.00 autobusy kursować będą z częstotliwością co 15 minut na trasie Wapienica Dzwonkowa - Kamienica (w tym czasie nie będą obsługiwane przystanki: Karbowa Wyciąg, Hala Sportowa, Armii Krajowej Parking, Szyndzielnia) oraz linii nr 18, na której w godzinach od 9.50 do 17.15 autobusy będą kursować na rasie Stare Bielsko- Os. Złote Łany zgodnie z rozdałem jazdy obowiązującym w dni robocze.

Ponadto w dniach 1-3 listopada w miarę zapotrzebowania uruchomione będą dodatkowe kursy autobusów linii nr 7 BIS na trasie Piastowska Dworzec - Kamienica - Warszawska Dworzec.

W dniach od 30 października do 5 listopada uruchomiony zostaną dodatkowy przystanek w kierunku Kamienicy - Karpacka Cmentarz.

mzk

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.