bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 30 października 2019
  • 3 listopada 2019
  • wyświetleń: 9156

Projekt biurowca z salą koncertową doceniony przez jury konkursu

24 października 2019 roku, podczas uroczystej gali European Property Awards w Londynie, przyznano nagrody dla najlepszych projektów architektonicznych w Europie. Jury konkursu doceniło wielofunkcyjną inwestycję Cavatina Hall, uznając ją za najlepszą realizację mixed-use w Polsce - Best Mixed-use Development Poland.

Wizualizacje Cavatina Hall · fot. materiały prasowe


Cavatina Hall to wyjątkowy obiekt zlokalizowany u zbiegu ulic Dworkowej i Sempołowskiej w Bielsku-Białej. Budynek w unikatowy sposób łączący funkcje biurową z kulturalną. W obiekcie oprócz powierzchni biurowych klasy A znajdzie się sala koncertowa zaprojektowana według światowych standardów akustycznych. Koncertów będzie mogło wysłuchać równocześnie prawie 1000 osób.

Bryłę budynku z salą koncertową przykryje szklana kopuła o organicznym kształcie przypominającym muszlę. Na dachu obiektu będzie dostępny dla gości wydarzeń artystycznych taras z widokiem na Beskidy, kawiarnią i sceną idealną do kameralnych koncertów.

W sześciokondygnacyjnej części komercyjnej najemcy budynku zyskają dostęp do wysokiej klasy powierzchni biurowej oraz handlowo - usługowej o łącznej wartości ponad 9 tys. m2. Użytkownicy biur będą mogli złapać chwilę oddechu w otoczeniu zieleni na dużych tarasach w układzie kaskadowym. Ponadto w obiekcie zaplanowane są: wysokiej klasy studio nagrań i sala konferencyjna na 300 osób.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.