bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 30 października 2019
  • 2 listopada 2019
  • wyświetleń: 5472

Ogłoszono przetarg na modernizację amfiteatru w Lipniku

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe i Urząd Miejski w Bielsku-Białej ogłosiły przetarg na modernizacje amfiteatru w Lipniku.

amfiteatr w lipniku
Amfiteatr w Lipniku · fot. fb/amfiteatrbb


Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie leśnego miejsca wypoczynku w Lipniku w ramach modernizacji amfiteatru zlokalizowanego na działkach w granicach administracyjnych dwóch gmin: Kozy i Bielsko-Biała.

Forma i gabaryty obiektu zostaną zachowane. Obiekt amfiteatru będzie budowlą na planie półkola. Zostanie wykonany z kamienia. Siedziska i schody zostaną rozebrane, a następnie odtworzone. Geometria rzutu i poszczególne poziomy siedzisk, przejść, schodów zostaną odtworzone i uporządkowane. Murki, siedziska, przejścia i schody wykonane zostaną z łupanego piaskowca, siedziska zaprojektowano z desek (thermo jesion).

amfiteatr w lipniku
Koncepcja odbudowy amfiteatru w Lipniku · fot. facebook.com/amfiteatrbb


Amfiteatr pomieści 216 osób. Przedmiot zamówienia obejmuje budowę wiat drewnianych z siedziskiem i paleniskiem oraz miejscem do ustawienia stołów i ław, zaprojektowanych w prostej formie na planie prostokątów połączonych murem i ustawionych względem siebie pod kątem 90°, z dachem dwuspadowym o spadku 40º.

Zakres realizacji inwestycji obejmuje także remont i budowę nowych murów oporowych, budowę placów kamiennych, ścieżek żwirowych oraz budowę żwirowej leśnej drogi pożarowej. Realizacja przedmiotowego zamówienia umożliwi dostępność obiektu dla wszystkich użytkowników w tym dla osób niepełnosprawnych.

Wymagany termin realizacji przedmiotu zamówienia w tym realizacji wszystkich wymaganych robót budowlanych do 30.10.2020 r.

amfiteatr
projekt zagospodarowania terenu w granicy gminy Bielsko-Biała · fot. materiały przetargowe


amfiteatr
projekt zagospodarowania terenu w granicy gminy Kozy · fot. materiały przetargowe

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.