bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 19 maja 2012
  • wyświetleń: 3755

Dębowiec: wciąż czekają na oferty

Nadal nie znamy wykonawcy inwestycji na Dębowcu. Po raz drugi przedłużony został termin na składanie ofert w przetargu na zagospodarowanie stoków Dębowca. Chętni inwestorzy mogą składać swoje propozycje do 26 maja.

Reklama

Dębowiec, wycinka
Wycinka drzew na Dębowcu. · fot. ab / bielsko.info


Jak informuje Tomasz Ficoń rzecznik urzędu miejskiego, nadal było bardzo dużo zapytań w sprawie inwestycji. - Na każde pytanie trzeba odpowiedzieć, a informację opublikować w Biuletynie Informacji Publicznej - mówi Ficoń.

Pierwotny termin składania ofert minął 27. kwietnia, kolejny- w miniony poniedziałek. Na stoku Dębowca powstaną dwie trasy narciarskie: główna na śladzie istniejącej już, ale przedłużona do ul. Karbowej oraz krótsza szkoleniowa dla dzieci. Powstanie też park dla snowboardzistów.

Ruszyły prace na Dębowcu · fot. ab / bielsko.info


Wykonawca inwestycji będzie miał 5 miesięcy na jej realizację. Budowa całorocznego ośrodka na Dębowcu to koszt około 34 mln zł. Ponad 22 mln zł to dofinansowanie unijne.

new / bielsko.info

źródło: Radio Bielsko

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.