bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 26 października 2019
  • wyświetleń: 4647

[FOTO] Potrącenie kobiety z dziećmi na przejściu dla pieszych

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zdarzenia doszło w piątek, 25 października około godziny 20:00 na skrzyżowaniu ulicy Lipnickiej i Akademii Umiejętności w Bielsku-Białej. Samochód osobowy potrącił kobietę z dwójką dzieci na przejściu dla pieszych. Jedno z dzieci znajdowało się wózku.

Potrącenie kobiety z dziećmi - 26.10.2019 · fot. nadesłane przez czytelnika


Sytuacja wyglądała tak, że 69-letnia kierująca Mitsubishi skręcała w prawo, z ulicy Lipnickiej w ulicę Akademii Umiejętności. Piesza wraz z dwójką dzieci przechodziła przez przejście na początku ulicy Akademii Umiejętności ze strony lewej na prawą względem ruchu Mitsubishi. Matka w ostatnim momencie zdołała odepchnąć wózek z dzieckiem i drugą pociechę na chodnik. Wózek się przewrócił. Sama nie zdążyła uciec spod kół pojazdu. Doszło do potrącenia. Na szczęście samochód tylko drasnął pieszą.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe. Zespół ratownictwa medycznego przebadał uczestników. Nie było konieczności hospitalizacji. W toku czynności policjanci ustalili, że 69-latka kierująca samochodem osobowym nie założyła okularów korekcyjnych, w których powinna prowadzić. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy. Sprawę rozstrzygnie sąd.

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj