bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 25 października 2019
  • wyświetleń: 885

Rejsy w Chorwacji z GlobeSailor - prawdziwy relaks na wodach Adriatyku

Materiał partnera:

Jak spędzić wakacje marzeń, tak, by zapamiętać je już na zawsze? Pragniesz, aby był to czas wypełniony wyjątkowymi doznaniami, takimi, które są zupełnie inne niż te, które oferuje masowa turystyka? Jeśli myślisz o wyjątkowym spędzeniu czasu w pięknym rejonie, ciesząc się otaczającą naturą, postaw na rejsy w Chorwacji z GlobeSailor. Dlaczego warto?

Rejsy w Chorwacji z GlobeSailor - prawdziwy relaks


Chorwacja - piękny zakątek o wyjątkowej urodzieChorwacja to od lat wakacyjny cel podróży wielu Polaków, ponieważ cechuje się samymi zaletami. Jest blisko, a jednocześnie zachwyca jej egzotyka i niezwykła geograficzna oraz kulturowa różnorodność. Jedziemy tam, by szybciej przywitać się z wiosną po ciężkiej, mroźnej polskiej zimie, ale też w okresie jesiennym, gdy u nas już czuć chłód, a tam jeszcze władzę sprawuje lato. Poza tym, pobyt w tym pięknym kraju nierzadko kosztuje mniej niż nad polskim kapryśnym morzem. Nie dziwi więc, że co roku na chorwackich ulicach i plażach spotkać można wielu rodaków. Tłum ludzi może jednak przeszkadzać, bo przecież przyjeżdżają tam ludzie z całego świata, warto więc korzystać z uroków Chorwacji, ale w inny sposób - spędzając relaksujący czas na komfortowym, doskonale wyposażonym jachcie.

Chorwacja - raj dla żeglarzyPołożona nad morzem Adriatyckim Chorwacja stanowi istny raj dla żeglarzy. Z poziomu wody kraj poznaje się inaczej, bo mijane na trasie miasta, wyspy i wioski, w których widać skrzyżowanie różnych kultur, zachwycają swoją naturalnym pięknem. Chorwackie wybrzeże Adriatyku to pełnia doznań: starożytne rzymskie ruiny, które stoją na straży malowniczych portów, gaje oliwne wznoszące się ponad krętymi zaułkami opuszczonych wiosek czy eleganckie kurorty otoczone bujną zielenią.

Rejs jachtem w Chorwacji to niezapomniana malowniczość turkusowej wody okalającej ponad 1000 wysp oraz wysepek, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie: pełne ludzi plaże, jak i opuszczone zakątki. Wspaniała linia brzegowa, czysta woda i plaże - to wszystko sprawia, że coraz więcej osób z całego świata, w tym z Polski, decyduje się na rejs jachtem. Teraz i Ty możesz, korzystając z usług GlobeSailor.

Chorwacja z GlobeSailor - czysta przyjemność podróżowaniaZespół GlobeSailor złożony jest z pasjonatów żeglarstwa, więc możesz być pewny, że polecony jacht będzie taki, jakiego szukasz. Wybierane są tylko najbardziej profesjonalne firmy zajmujące się czarterem jachtów, takie, które odpowiadają w pełni najwyższym standardom, gościnności łodzi oraz normom ubezpieczeniowym. Wynajęcie łodzi z GlobeSailor jest naprawdę łatwe, ponieważ zrobisz to za sprawą intuicyjnej wyszukiwarki. W bazie znajduje się ponad 12 000 jednostek na całym świecie, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie. Kiedy już wybierzesz tę, którą chciałbyś wynająć, wystarczy wypełnić formularz.

Nie ma na co czekać!Zarezerwuj rejsy all inclusive po Chorwacji już dziś, wybierając jedną z niezwykle interesujących wycieczek. Może to być na przykład prywatny Rejs guletem lub Rejs kabinowy. Inne opcje to rejs kulinarny - Chorwacja od kuchni czy Sekrety Chorwacji z pokładu katamaranu. Jeśli nie możesz się zdecydować bądź masz różne pytania, skontaktuj się z zespołem ekspertów GlobeSailor, którzy chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości. Kontakt jest możliwy mailowo lub telefonicznie - w zależności od tego, jak lepiej Ci pasuje.

Rejs po Adriatyku sprawi, że jeszcze bardziej pokochasz Chorwację i będziesz chętniej tu wracał, żeby poczuć nieograniczoną niczym, morską wolność. Warto też zainteresować się innymi rejsami, ponieważ GlobeSailor to organizacja wycieczek praktycznie w każdym zakątku świata.