bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 25 października 2019
  • 21 listopada 2019
  • wyświetleń: 5732

Google z bezpłatnymi warsztatami w Bielsku-Białej

Za nami:

Informatyczny gigant przyjeżdża do Bielska-Białej. Trwają zapisy na realizowane przez Google szkolenie z kreatywnego rozwiązywania problemów

google
Google z bezpłatnymi warsztatami w Bielsku-Białej · fot. google.com


21 listopada w gościnnych murach Centrum Badawczo-Rozwojowego firmy Rekord SI odbędą się bezpłatne warsztaty kreatywnego myślenia oraz tworzenia nowatorskich produktów i usług metodą Design Thinking. Uczestnicy poznają tę używaną przez Google metodę projektowania innowacyjnych rozwiązań, po czym będą mieli możliwość zastosować ją do własnych pomysłów pod okiem ekspertów.

Szkolenie jest częścią ogólnopolskiej akcji edukacyjnej o nazwie "PFR Projektanci Innowacji" programu Grow with Google. Program warsztatów bazuje na metodzie stworzonej i stosowanej przez Google na potrzeby rozwoju innowacji, Creative Skills for Innovation Lab, i zakłada budowanie u uczestników trzech podstawowych kompetencji:
  • empatii - zrozumienia użytkownika
  • myślenia bez granic - myślenia 10x
  • tworzenia prototypów - eksperymentowania


Uczestnicy zostaną wyłonieni spośród osób, które do dnia 11.11.2019 r. wypełnią formularz zgłoszeniowy zawierający 3 krótkie pytania na temat swoich pomysłów:
events.withgoogle.com/projektanci-innowacji-pfr-bielsko-biala-2111/

Warsztaty w Bielsku-Białej są zorganizowane przez Google na zaproszenie Fundacji Startup Podbeskidzie w partnerstwie strategicznym z Polskim Funduszem Rozwoju.

- Przedsięwzięcia firmy Google zawsze stoją na bardzo wysokim poziomie i nic nie zostawiane jest przypadkowi. Osoby, które będą uczestniczyły w warsztacie na pewno docenią ten czas, a za sprawą świetnych trenerów - będzie to fantastyczna inwestycja w swoje kompetencje. Serdecznie zapraszamy do zgłoszeń - zapewnia Wojciech Bachta, prezes Startup Podbeskidzie.

Więcej na: fb.com/startuppodbeskidzie

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.