bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 23 października 2019
  • wyświetleń: 2851

[FOTO] Solidna kraksa na S-52 w Jasienicy. Jedno z aut na boku!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W środę, 23 października około godziny 20:00 na drodze S-52 w Jasienicy, doszło do bardzo poważnie wyglądającej kolizji. Zdarzenie miało miejsce na jezdni w stronę Cieszyna w okolicy sklepu Ceramiki Pilch. Interweniowały trzy zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego i patrol drogówki.

Kraksa na S-52 w Jasienicy - 23.10.2019 · fot. ML


Okoliczności ustalają szczegółowo policjanci jednak już wstępnie wiadomo, że zawinił kierowca Peugeota. Podczas gwałtownego hamowania chcąc uniknąć najechania na poprzedzający pojazd, odbił gwałtownie na sąsiedni pas zahaczając o Volkswagena. Oba pojazdy wpadły w poślizg i kilka razy odbiły się od barierek energochłonnych. Pojazd sprawcy zakończył jazdę na boku.

O dziwo nikt nie został poważnie ranny. Poszkodowani z ogólnymi potłuczeniami o własnych siłach opuścili pojazdy. Trafili pod opiekę ratowników medycznych. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę.

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj