bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 22 października 2019
  • wyświetleń: 3643

Konrad Łoś przewodniczącym klubu radnych Prawa i Sprawiedliwości

W związku z wyborem Przemysława Drabka na posła, dotychczasowego przewodniczącego klubu radnych PiS zastąpi radny Konrad Łoś.

konrad łoś
Radny Konrad Łoś · fot. FB Konrad Łoś


Radni klubu Prawa i Sprawiedliwości wybrali nowego przewodniczącego. Został nim dotychczasowy wiceprzewodniczący klubu, dr Konrad Łoś.

- Nasz klub liczy 9 radnych i jest największym klubem w Radzie Miejskiej w Bielsku-Białej. Serdecznie dziękuję moim Kolegom i Koleżance Radnej za zaufanie jakim zostałem obdarzony. Nadmieniam, iż zmiana na funkcji przewodniczącego klubu radnych wynika z wyboru dotychczasowego szefa klubu Przemysława Drabka na Posła RP. Wcześniej byłem wiceprzewodniczącym klubu radnych - poinformował na swoim Facebooku radny.

Wkrótce poznamy także nazwiska dwóch nowych zastępców przewodniczącego Rady Miejskiej. Przypominamy, że głosowanie kandydatur nowych wiceprzewodniczących jest konieczne ze względu na wybór Przemysława Drabka na posła i Agnieszki Gorgoń-Komor na senatora.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.