bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 21 października 2019
  • wyświetleń: 3003

Wypadek na "zakręcie idiotów" Dwóch motocyklistów rannych!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W niedzielę, 20 października około godziny 12:30 na S-1 w Bielsku-Białej doszło do poważnego w skutkach zdarzenia drogowego. Na łuku drogi zwanym potocznie zakrętem idiotów, dwóch motocyklistów uderzyło w bariery energochłonne. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

w


Okoliczności wypadku są szczegółowo badane przez policjantów z bielskiej drogówki. Wstępnie wiadomo, że jako pierwszy wywrócił się kierujący Suzuki. Tuż za nim podróżował mężczyzna Hondą. Nie zdołał on wyhamować widząc rozwój sytuacji i także się przewrócił. Obaj doznali stosunkowo groźnych obrażeń ciała i trafili do szpitala. Z najpoważniejszych urazów to m. in. złamanie kości udowej i złamanie twarzoczaszki. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Kierowcy podróżujący obwodnicą Bielska-Białej musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami, które trwały blisko dwie godziny. Przez kilkanaście minut ruch był całkowicie wstrzymany. Według wyliczeń dziennikarzy serwisu Bielskie Drogi, tylko w 2019 roku 97 kierowców rozbiło swoje pojazdy o barierki na tym łuku. Wyliczenia powstały na podstawie informacji od czytelników, a statystyki obejmują oba kierunki ruchu.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj