bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 21 października 2019
  • wyświetleń: 1733

Modernizacja systemów kolejkowych w Urzędzie Miejskim

Od poniedziałku, 21 października w Wydziale Komunikacji oraz w Wydziale Geodezji i Kartografii będą działały zmodernizowane systemy kolejkowe. System kolejkowy zostanie wprowadzony również w Wydziale Spraw Obywatelskich.

Modernizacja systemów kolejkowych w Urzędzie Miejs


Działające obecnie systemy mają dosyć ograniczoną funkcjonalność. Dzięki wdrożeniu nowoczesnego, zintegrowanego dla trzech wydziałów systemu zdecydowanie podniesie się standard obsługi klienta poprzez uporządkowanie kolejek oraz zmniejszenie czasu oczekiwania na obsługę.

Jednym z podstawowych elementów zmodernizowanego systemu będą automaty biletowe z dużym, czytelnym i dotykowym ekranem. Na przygotowywanym bilecie będzie znajdował się opis operacji oraz inne informacje systemowe takie jak: numer kolejnego klienta wraz z symbolem literowym grupy usług, liczba czekających osób, data i godzina wydania biletu.

W związku z wprowadzeniem systemu pojawi się także możliwość rezerwacji wizyt w trzech wymienionych wydziałach przez stronę internetową Urzędu Miejskiego. O szczegółach poinformujemy wkrótce.

- W najbliższych dniach system będzie dostosowywany do potrzeb klientów. Przepraszamy za ewentualne niedogodności, które mogą wystąpić podczas prowadzonych prac - mówią urzędnicy.

BM / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.