bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 20 października 2019
  • 27 października 2019
  • wyświetleń: 1820

Mikroprzedsiębiorcy powalczą o prestiżowy tytuł i 40 tysięcy złotych!

Za nami:

Ruszyła kolejna edycja Konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku 2019, skierowanego do mikroprzedsiębiorstw, zatrudniających nie więcej niż 10 pracowników oraz o obrotach nieprzekraczających 2 mln euro.

Celem Konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku jest promocja nowoczesnych inicjatyw, które wyróżnia nie tylko efektywność, ale również zaangażowanie i społeczna odpowiedzialność.

Po raz piętnasty przedsiębiorcy zarządzający najmniejszymi firmami mają szansę zaprezentować swoje osiągnięcia i zdobyć główną nagrodę - 40 tys. złotych. Poza nagrodą główną kapituła konkursu przyzna cztery wyróżnienia w kategoriach: Start - dla najmłodszych mikroprzedsiębiorstw, Progres - dla firm „wieku średniego”, Senior - dla firm działających na rynku najdłużej oraz Młody biznes - dla mikroprzedsiębiorstw prowadzonych przez osoby poniżej 30. roku życia.

Ponadto planowane jest 8 specjalnych wyróżnień dla firm, które zdaniem Kapituły konkursu najefektywniej rozwijają się w różnych regionach Polski. Dzięki temu konkurs będzie również stanowił promocję lokalnych liderów biznesu.

Zgłoszenia do dnia 15 listopada można dokonać poprzez stronę: www.mikroprzedsiebiorcaroku.com.

Konkurs Mikroprzedsiębiorca Roku 2019

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.