bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 21 października 2019
  • wyświetleń: 4424

Wybieram światłowód

Artykuł sponsorowany:

Szybki internet w domu? Dziś dla wielu to jedno z podstawowych narzędzi, bez którego trudno wyobrazić sobie codzienne życie. Chcesz pograć na komputerze on-line, kupić nowy sprzęt AGD bez wychodzenia z domu, wysłać PIT do urzędu, czy po prostu zrelaksować się i obejrzeć kolejne odcinki ulubionego serialu kiedy masz na to ochotę ? A jeśli wszyscy domownicy mają podobne potrzeby w tym samym czasie?

Odpowiedź brzmi: światłowód.


Orange


Już teraz mieszkańcy Bielska-Białej mogą korzystać z superszybkiego internetu światłowodowego o prędkościach 300 Mb/s, 600 Mb/s lub nawet 1 Gb/s/.

Dlaczego światłowód? Oczywiście ze względu na prędkość, ale też stabilność połączenia internetowego - nie zerwie się z powodu burzy i nie zwolni kiedy wszyscy w okolicy będą również korzystać z internetu. Ponadto, światłowód zapewni nam wi-fi bardzo dobrej jakości, dzięki czemu wszyscy domownicy będą mogli korzystać z sieci jednocześnie na różnych urządzeniach - smartfonach, tabletach, komputerach, czy nawet na telewizorze. Nie zauważą spadku prędkości. Domowy światłowód pozwala oglądać filmy online i ściągać video w najwyższej jakości bez tracenia czasu na buforowanie. A wybierać możemy spośród bogatej oferty seriali np. Netfixa -Sherlock, Narcos, Przyjaciele lub HBO - Gra o tron, Rodzina Soprano. Możemy też skorzystać z Orange TV i obejrzeć filmy, takie jak chociażby „Niedobrani” z Charlize Theron czy „Oszustki” lub ulubioną przez małych i dużych animację w jakości 4K „Pokémon: Detektyw Pikachu” . Wybierając światłowód od Orange, dostaniemy także najnowocześniejszy sprzęt - dekoder, dzięki któremu możemy oglądać telewizję w jakości 4K.

Wybierając pakiet Orange Love z telewizją klienci mogą otrzymać multinagrywarkę. Pozwala ona oglądać trwający już program od początku, odtwarzać programy wyemitowane do 7 dni wcześniej oraz nagrywać je jednocześnie, bez obciążania łącza internetowego. Usługa oferuje nieograniczoną przestrzeń do nagrywania w chmurze ulubionych filmów, programów czy seriali. A jeśli w tym samym czasie w telewizji jest kilka interesujących nas propozycji? Nie ma problemu, możemy nagrać filmy czy inne programy jednocześnie z 3 różnych kanałów, a obejrzeć je sobie w dowolnej chwili. Gdy wybierzemy „multiroom”, z pewnością uda nam się uniknąć domowych napięć i „walki o pilota” . Dzięki tej usłudze, w jednym pokoju dzieci mogą oglądać ulubioną bajkę, a rodzice w drugim mecz Ligi Mistrzów. Zalety światłowodu docenią też wszyscy fani gier sieciowych.

Wybierając domowy internet warto zamówić go w pakiecie razem z innymi usługami. Na przykład w pakiecie Orange Love możemy mieć nawet 4 usługi - internet domowy, TV telefon komórkowy i stacjonarny. I to wszystko na jednym rachunku i w bardzo dobrej cenie.

Więcej informacji w salonach sprzedaży w Bielsku-Białej bądź pod numerem tel. 515 400 909
  • Pl. Smolki 3
  • CH Auchan, Bohaterów Monte Cassino 421
  • CH Sarni Stok, ul. Sarni Stok 2
  • ul. Cieszyńska 128
  • CH Sfera, ul. Mostowa 5
  • CH GEMINI PARK, ul. Leszczyńska 20


Orange