bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 20 października 2019
  • 26 października 2019
  • wyświetleń: 2857

Korowód Świętych po raz trzynasty w Bielsku-Białej

Za nami:

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży naszej diecezji zaprasza do udziału w Korowodzie Świętych organizowanym w Bielsku-Białej po raz trzynasty. W tym roku uczestnicy spotkają się w Hałcnowie w sobotę, 26 października o godzinie 10.00.

Korowód Świętych - 27.10.2018
Korowód Świętych - 27.10.2018 · fot. Marian Szpak


- Korowód odbędzie się pod hasłem Święci dostępni teraz. W dzisiejszym świecie środki komunikacji umożliwiają nam natychmiastowy kontakt z ludźmi na całym świecie. Tak samo jest z modlitwą. Niezależnie od miejsca i czasu zawsze można zwrócić się do Boga, a także orędowników w postaci świętych - mówią organizatorzy wydarzenia.

Plan Korowodu
  • 10:00 - bazylika Nawiedzenia NMP w Hałcnowie: Delegacje z parafii i wspólnot naszej diecezji zaprezentują przywiezione ze sobą relikwie Świętych i Błogosławionych
  • 10:50 - Procesja wokół bazyliki
  • 11:00 - Msza święta
  • 12:00 - Agapa z koncertem projektu muzycznego ALIJAH w składzie Katarzyna Lampert, Dorota Zaziąbło i Paweł Kurz


Korowód Świętych to nabożeństwo ku czci Świętych i Błogosławionych organizowane co roku przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Bielsko-Żywieckiej. Lokując wydarzenie w okresie poprzedzającym uroczystość Wszystkich Świętych, KSM chce przypomnieć o ideale świętości i zaproponować uczestnictwo w wydarzeniu dającym pozytywne wzorce.

Korowód Świętych po raz trzynasty przejdzie ulicam

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.