bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 15 października 2019
  • wyświetleń: 3945

"Beskidy na Rowerze" - projekt ma przyciągnąć do nas turystów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ścieżki rowerowe" podaj

Do końca września 2020 roku potrwa projekt, który ma zachęcić do przyjazdu w Beskidy szerszą grupę turystów z Polski i zagranicy. Głównym celem przedsięwzięcia pn. Beskidy na rowerze jest wsparcie rozwoju turystyki rowerowej w Beskidach po obu stronach granicy poprzez opracowanie wspólnych materiałów promocyjnych oraz udział w branżowych wydarzeniach targowych.

rower
"Beskidy na Rowerze" - projekt ma przyciągnąć do nas turystów · fot. UM Bielsko-Biała


Realizując projekt autorzy zamierzają prezentować obszar polskich i czeskich Beskidów jako jeden region połączony siecią wzajemnych powiązań. Beskidy po obu stronach granicy przedstawiane będą jako region o przenikającej się i mocno na siebie wpływającej historii, o wspólnych tradycjach, kulturze i takich samych walorach turystyczno-poznawczych.

Projekt koordynowany przez Wydział Promocji Miasta Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu INTERREG V-A Republika Czeska - Polska 2014-2020 oraz z budżetu państwa Rzeczypospolitej Polskiej. Wartość projektu wynosi 94.174,08 złotych brutto. 85% tej kwoty dofinansowane jest z budżetu Unii Europejskiej, 5% z budżetu państwa, natomiast pozostałe 10% stanowi wkład własny miasta.

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Ścieżki rowerowe

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ścieżki rowerowe" podaj