bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 15 października 2019
  • wyświetleń: 3179

Ekologiczne woreczki szły jak świeże bułeczki

Niedzielny Kiermasz "BBez plastiku" - woreczki i torby na zakupy, na Złotych Łanach, okazał się strzałem w dziesiątkę! Popyt na woreczki przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Po dwóch godzinach wszystkie woreczki firankowe, lniane worki na pieczywo i siatki na zakupy zniknęły ze stoiska.

kiermasz
Ekologiczne woreczki szły jak świeże bułeczki · fot. Fundacja Aktywności Społecznej Złote Łany


- Ostatnie torby podarowałyśmy dziewczynom z jadłodajni Jarmużno, jako nasz wkład w ich inicjatywę "Torby-bumerangi". Sporo zawiedzionych osób odeszło z niczym, wszystkim więc obiecujemy - niebawem kolejne worki i torby będzie można kupić bezpośrednio na zajęciach Warsztatów Rękodzieła na Złotych ( ul. Jutrzenki 22, w siedzibie Fundacji Aktywności Społecznej Złote Łany, w ramach której działają Warsztaty dla seniorek). Już szyjemy! - informuje Krystyna Pytel, animator społeczny Fundacji Aktywności Społecznej Złote Łany.

Ceny naszych woreczków były bardzo przystępne: worki lniane po 7 zł, worki lniane z haftowaną etykietą 8 zł, siatki 10 zł, woreczki z firanki 3 zł, a jeśli ktoś kupił inną torbę, to jedną firanówkę dostawał za symboliczną złotówkę.

Przychód ze ze sprzedaży worków i toreb wyniósł 670 zł (w tym 100 zł to efekt "wykupywania" woreczków przez same szyjące seniorki).

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.