bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 11 października 2019
  • wyświetleń: 3683

Wybuduj tanio i szybko! Dom parterowy z garażem.

Materiał partnera:

Niewielkie domy parterowe zyskują coraz większą popularność wśród inwestorów. Dlaczego wybieramy właśnie takie projekty domów? Najważniejsze są prosta konstrukcja, niskie koszty i szybkość realizacji.

Dom przy Przyjemnej 18 bis

Dom przy Przyjemnej 18 bis

Nowoczesny, energooszczędny, tani w budowie.Dom przy Przyjemnej 18 bis należy do tych domów, które już na pierwszy rzut oka przykuwają swoim wyglądem. Stylowe połączenie solidnej konstrukcji z współczesnym podejściem do estetyki wykończenia domu.

Projekt jest konkretną realizacją zasady funkcjonalności i praktyczności, jaką charakteryzują się gotowe projekty domów parterowych. Jego ewidentnym plusem jest wyjątkowa przestronność. Mimo powierzchni użytkowej 97,06 m² wnętrze sprawia wrażenie szerokiej, otwartej przestrzeni, którą ograniczają jedynie konieczne mury ścian zewnętrznych.

Duże przeszklenia, słoneczne wnętrze, przyjemny klimat na co dzień.Podczas projektowania zastosowano duże przeszklenia, szczególnie eksponowane w części dziennej domu. Panoramiczne okno kuchenne i system przesuwnych drzwi tarasowych HS, dają poczucie bliskości natury, w każdej części otwartego living roomu. Narożne okno w kuchni, poza funkcją doświetlającą, pozwala również, w niezakłócony sposób, wykonywać codzienne zajęcia, nie tracąc z oczu bawiących się w ogródku dzieci. W eleganckiej jadalni przewidziano miejsce na duży stół. Wygodnie zasiądzie przy nim do obiadu cała rodzina. Salon, będący sercem całego domu, jest doskonale skomunikowany z przydomową strefą zieleni. Przesuwne drzwi otwierają się jednym ruchem ręki. Możemy przez nie równie łatwo przejść do ogrodu, jak na otoczony nowoczesną pergolą taras. Ta część domu niesie z sobą ogromny potencjał. W słoneczne dni odpowiednio zaaranżowana pergola, pozwoli nam odpocząć w zacienionym miejscu. Gdy pada deszcz można postarać się o mechanicznie sterowane zadaszenie (markizę), które również umożliwi nam przebywanie na świeżym powietrzu.

Dom przy Przyjemnej 18 bis - www.galeriadomow.pl

Rzut parteru (Dom przy Przyjemnej 18 bis) - GaleriaDomow.pl

Odpoczywaj w komfortowych warunkach - trzy pokoje, które gwarantują spokój.Prawa część domu została przeznaczona na komfortową strefę odpoczynku. Trzy jasne sypialnie dają pewność, że każdy z domowników uzyska niezbędny do pełnego relaksu spokój. Ciekawe rozwiązanie zastosowano w stolarce okiennej. Z każdego pokoju można bezpośrednio wyjść do ogrodu. Zamiast tradycyjnych okien zaprojektowano balkonowe drzwi. Taki zabieg nie tylko otwiera pokoje na zewnątrz, ale również wydatnie poprawia doświetlenie wnętrza. W wygodnych przestrzeniach nasze pociechy znajdą doskonałe warunki do zabawy oraz właściwą przestrzeń do odrabiania lekcji. W sypialni małżeńskiej rodzice bez trudu zmieszczą duże i wygodne łóżko, które przyniesie relaks po ciężkim dniu pracy.

Do pełnej regeneracji niezbędna jest jeszcze komfortowa łazienka. Dom przy Przyjemnej 18 bis posiada prawdziwy kąpielowy pokój, z miejscem na narożną wannę, kabinę prysznicową oraz bidet, sedes i podwójną umywalkę.

Łazienka również posiada balkonowe drzwi, co jest ciekawym rozwiązaniem, które nie często posiadają projekty domów. Komfortowa łazienka to bardzo ważne miejsce w domu. To prywatna strefa relaksu, która pozwoli zapomnieć na chwilę o codziennych sprawach.

Dom przy Przyjemnej 18 bis - GaleriaDomow.pl

Dom przy Przyjemnej 18 bis - GaleriaDomow.pl

Praktyczne i funkcjonalne zaplecze - wszystko na swoim miejscu.Przyjemna 18, mimo iż jest to projekt małego domu parterowego, posiada dużą kotłownię. To miejsce, które poza podstawową funkcją niesie wiele możliwości. Może w przyszłości posłużyć, jako przestrzeń na klatkę schodową, w celu adaptacji poddasza na cele mieszkalne. Może też być wykorzystana na warsztat domowego majsterkowicza. W domu zaprojektowano również jednostanowiskowy garaż. Takie rozwiązanie pozwala zapomnieć o drapaniu w zimie zamarzniętych szyb, a latem pozwala swobodnie wsiąść do chłodnego auta.

Jeśli szukamy nowoczesnego domu, który jest zaprojektowany z głową i nie kosztuje majątku, Dom przy Przyjemnej 18 bis wydaje się doskonałym wyborem. To dom tani w budowie, prosty i szybki w realizacji, a przy tym urzekający swoją urodą. Ekonomiczny, energooszczędny i elegancki - czego chcieć więcej?