bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 12 października 2019
  • 13 października 2019
  • wyświetleń: 5892

Autobusem FlixBusa bezpośrednio z Bielska-Białej do Warszawy

FlixBus uruchamia nową linię, dzięki której mieszkańcy Bielska-Białej będą mogli dojechać bez przesiadek do stolicy. Trasa uwzględnia również Częstochowę, Sosnowiec, Katowice oraz Tychy. Linia startuje 15 października.

FlixBus
FlixBus · fot. materiały prasowe


Trasa nowej linii 1282 prezentuje się następująco: Warszawa - Częstochowa - Sosnowiec - Katowice - Tychy - Bielsko-Biała.

Z przystanku przy ul. Warszawskiej 7 autobusy w ramach nowej trasy odjeżdżać będą codziennie. W weekendy trasa wydłużona jest o odcinek: Żywiec - Jeleśnia - Korbielów.

Autobus z Bielska-Bialej do Warszawy Zachodniej odjedzie o godz. 5:20 i godz. 15:05. Z Warszawy Zachodniej do Bielska-Białej autobus odjedzie o godz. 7:30 i godz. 15:30. Czas podróży wynosi 5 godzin 55 minut.

Bilety na wszystkie połączenia są już dostępne w sprzedaży na stronie flixbus.pl, w aplikacji mobilnej FlixBus oraz w ponad 700 stacjonarnych punktach sprzedaży. W Bielsku-Białej, bilety na podróż FlixBusem można kupić m.in. w punktach:
  • Alladyn Travel (ul. Mostowa 1);
  • Atlantis (Ratuszowa 2);
  • Polskie Biuro Podróży Primapol (3 Maja 9).

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.