bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 10 października 2019
  • wyświetleń: 1889

Zbiórka karmy dla bezdomnych kotów ze Złotych Łanów

Za nami:

Od 10 do 31 października 2019 r., w sklepach: Lewiatan, ul. Żywiecka 95 i Bi1 w Gemini Park, ul. Leszczyńska 20 będzie prowadzona zbiórka mokrej karmy dla kotów. Zbiórka jest zorganizowana przez Fundację Aktywności Społecznej Złote Łany przy współpracy z dyrekcją sklepów.

koty
Zimowa zbiórka karmy dla bezdomnych kotów na osiedlu Złote Łany · fot. Bielszczanie dla kotów


W sklepach będą przygotowane kosze, do których można będzie wrzucić zakupioną karmę. Karma będzie wydawana sukcesywnie osobom dokarmiającym bezdomne koty na osiedlu Złote Łany. Są to z reguły osoby starsze, z niskimi dochodami, za to z wielkim sercem dla zwierząt.

- To one wychodzą do swoich podopiecznych niezależnie od pogody - deszcz czy śnieg i niezależnie od osobistych problemów ze zdrowiem. Często przeznaczają na dokarmianie zwierząt ostatnie pieniądze. Pomóżmy im zatroszczyć się o bezdomne koty. Jeśli każdy właściciel kota kupi choćby jedną dodatkową saszetkę kociej karmy, w sumie uzbieramy dość, żeby żaden kot nie był zimą głodny - informuje Krystyna Pytel, animator społeczny Fundacji Aktywności Społecznej Złote Łany.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.