bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 10 października 2019
  • wyświetleń: 1830

Piesza wtargnęła pod samochód. Skończyło się na strachu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Wczoraj wieczorem doszło do groźnie wyglądającego potrącenia pieszej na alei Andersa. Na szczęście 34-latka nie doznała poważnych obrażeń. Policjanci z drogówki ustalili, że to ona ponosi winę za zdarzenie, wtargnęła wprost pod nadjeżdżającego Nissana. Tym razem skończyło się na upomnieniu.

Dla osób pieszych i kierowców zaczął się najtrudniejszy dla bezpieczeństwa, zwłaszcza tych pierwszych okres - jesień. Trudne warunki atmosferyczne i coraz szybciej zapadający zmrok, wpływa na bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu. Niestety sami piesi nie dbają należycie o swoje bezpieczeństwo, a w zderzeniu rozpędzonym samochodem nie mają wielkich szans.

Wczoraj 34-latka korzystając z przejścia dla pieszych, wtargnęła wprost pod nadjeżdżający pojazd. Na szczęście dla niej samej nie doznała poważnych obrażeń, a za popełnione wykroczenie tym razem została pouczona.

- Niestety podobne zdarzenie może się skończyć dla niechronionego uczestnika ruchu drogowego tragicznie. Apelujemy, aby korzystali oni z drogi w sposób przepisowy i ostrożny oraz używali solidnych elementów odblaskowych także w terenie zabudowanym. Od tych czynników zależy ich życie - apeluje policja.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj