bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 7 października 2019
  • wyświetleń: 3560

[WIDEO, ZDJĘCIA] Kosiniak-Kamysz wierzy w dwucyfrowy wynik

W poniedziałkowe przedpołudnie, na finiszu kampanii wyborczej, Władysław Kosiniak-Kamysz wsparł kandydatów Polskiego Stronnictwa Ludowego w okręgu nr 27. Lider Ludowców przestawił główne postulaty, z którymi PSL startuje do Sejmu.

Władysław Kosiniak-Kamysz w Bielsku-Białej - 7.10.2019 · fot. bielsko.info


- Bielsko-Biała i Podbeskidzie zasługuje na dobrą reprezentację parlamentarzystów, którzy są pragmatyczni, racjonalni, umiarkowani w swoich zachowaniach. Zasługuje na przedstawicieli Polskiego Stronnictwa Ludowego. To jest moje wielkie marzenie i pragnienie, żeby Podbeskidzie miało posła ludowca, który będzie reprezentował gospodarność tego terenu, wartości chrześcijańskie i otwartość dla każdego człowieka - mówił Władysław Kosiniak-Kamysz na placu Chrobrego w Bielsku-Białej.

Prezes PSL-u przedstawił kilka punktów programu wyborczego Polskiego Stronnictwa Ludowego. Mówił o konieczności zwiększenia nakładów na służbę zdrowia, potrzebie stworzenia jasnych przepisów dla osób prowadzących działalność gospodarczą, a także idei wprowadzenia dobrowolnego ZUS-u dla przedsiębiorców.

Władysław Kosiniak-Kamysz w Bielsku-Białej - 7.10.2019
Władysław Kosiniak-Kamysz w Bielsku-Białej - 7.10.2019 · fot. bielsko.info


Lider Ludowców poruszył także temat energii odnawialnej, a także polskiej żywności, która według Władysława Kosiniaka-Kamysza powinna być hitem eksportowym Polski.

"Jedynka" na liście PSL-u do Sejmu, były wicewojewoda śląski Mirosław Szemla, udzielił poparcia kandydatom do Senatu: Agnieszce Gorgoń-Komor i Jerzemu Jachnikowi. Przypominamy, że PSL nie wystawia swoich kandydatów do Senatu w okręgach nr 78 i 79.'

Loading...

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.