bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 7 października 2019
  • wyświetleń: 2399

Marcela Kanafek Lewandowska - nasz ambasador w Sejmie!

Artykuł sponsorowany:

Szanowni Państwo! Mieszkańcy Bielska - Białej! Drodzy Przyjaciele!

Kanafek Lewandowska


Jako Poseł do Parlamentu Europejskiego wybrany głosami tej Ziemi mam śmiałość zwrócić się do Was z apelem i prośbą, by w nadchodzących wyborach do Sejmu RP oddać głos na doświadczonego samorządowca MARCELĘ KANAFEK - LEWANDOWSKĄ. Zdecydowałam się osobiście do Państwa napisać jako wieloletni Poseł tej Ziemi, który wie jak ważna dla dobrego działania jest WSPÓŁPRACA pomiędzy ludźmi, pomiędzy społecznością lokalną, samorządem, Sejmem i Parlamentem Europejskim!

Kanafek Lewandowska


Dziś stoimy przed wyborem, którego kandydata poprzeć. Wielką ambicją naszej Ziemi jest, by stąd był dobry, skuteczny, charyzmatyczny, silny Poseł, który zostanie wysłuchany w Warszawie! Wiem, bo poznałam Marcelę w działaniu, że jedyną osobą, która potrafi dla tej Ziemi skutecznie pracować i załatwiać „rzeczy niemożliwe” będzie MARCELA KANAFEK LEWANDOWSKA. Poznał Ją też dobrze premier Mateusz Morawiecki i udzielił Jej osobistego poparcia. Chciałabym, podobnie jak Premier, aby ta silna i kompetentna, a jednocześnie serdeczna i kochająca Boga i ludzi kobieta została Posłem i była wielkim wsparciem dla naszej Ojczyzny. Jest uczciwa, konkretna, bezkompromisowa, nie musi pilnować swych prywatnych biznesów, bo ich nie ma. Może całkowicie oddać się pracy dla Polski, województwa śląskiego, Bielska Białej. Rodzina - mąż, także dobra mama, szlachetna teściowa, które poznałam przy akordeonie i śpiewach w ogródku Marceli, a nawet mały Antoś, będą dla niej wsparciem w służbie poselskiej.

Każdy odpowiedzialny szef, prezes, lider, nawet poseł, gdy odchodzi w inne miejsce powinien zaproponować dobrego kontynuatora swojej pracy. W maju Państwo obdarzyliście mnie zaufaniem i wielu z Was oddało na mnie głos w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Jestem za to wdzięczna, bo mogę teraz zająć się bardzo trudnymi sprawami w Unii Europejskiej, do których przygotowywałam się latami, mi. in. jako przewodnicząca sejmowej Komisji ds. UE. Teraz pracuję w Komisji Przemysłu i Energii oraz Rozwoju Regionalnego i walczę między innymi o jak najniższe ceny prądu dla mieszkańców Polski oraz fundusze na polskie regiony, na realizację „Programu dla Śląska”, na rozwój Podbeskidzia!

Marcela Kanafek-Lewandowska
Marcela Kanafek-Lewandowska oraz Wicewojewoda Śląski Jan Chrząszcz


W Polsce, na Śląsku, na Podbeskidziu potrzeba teraz posła, który będzie również podejmował na forum parlamentu najtrudniejsze zadania, który będzie mógł liczyć na wysłuchanie i wsparcie przez najważniejsze osoby w naszym kraju. Wiem, że osobowość MARCELI KANAFEK LEWANDOWSKIEJ pozwoli, by szybko zaskarbiła sobie jeszcze więcej przyjaciół w Sejmie i Rządzie, a zarazem wykorzystała to dla rozwoju naszego regionu.

Proszę Was wszystkich, szczególnie tych, którzy oddali swój cenny głos na mnie w wyborach do Parlamentu Europejskiego, abyście teraz w niedzielę 13 października wybrali MARCELĘ KANAFEK-LEWANDOWSKĄ! Najlepszego AMBASADORA Naszego Regionu w POLSKIM PARLAMENCIE! Jestem pewna, że Nas nie zawiedzie!

Izabela Kloc, poseł do Parlamentu Europejskiego z województwa śląskiego