bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 5 października 2019
  • wyświetleń: 2752

Chcesz obstawiać zakłady? Sprawdź, jak wybrać bukmachera

Materiał partnera:

Zakłady bukmacherskie są polecanym sposobem na zarobienie dodatkowych pieniędzy oraz doskonałą rozrywkę. Aby jednak móc w pełni czerpać z zalet tego hobby, warto zdecydować się na obstawianie u polecanego bukmachera. W jaki sposób jednak wybrać tego rodzaju firmę? Sprawdź nasze sprawdzone porady.

1. Legalny bukmacher
2. Szeroka oferta zakładów
3. Bonusy, promocje, programy lojalnościowe
4. Mobilność

Legalny bukmacherNajważniejszą kwestią, która powinna decydować o wyborze firmy bukmacherskiej, jest fakt jej legalności. Należy zawsze obstawiać zakłady bukmacherskie u legalnej firmy, czyli takiej, która posiada odpowiednie zezwolenie na działanie od Ministra Finansów. Najbardziej aktualna lista takowych firm znajduje się np. na stronach rządowych.

Szeroka oferta zakładów


Bardzo istotna jest także możliwie najszersza oferta zakładów, tak aby każdy gracz mógł tam znaleźć opcję dla siebie. Są jednak dyscypliny, które cieszą się szczególną popularnością. Przykładowo, w okresie zimowym na duże zainteresowanie graczy mogą liczyć skoki narciarskie, dlatego dobrze jest, aby w tym czasie bukmacher zwrócił szczególną uwagę na ofertę zakładów z tej dyscypliny.

Bonusy, promocje, programy lojalnościoweAktualnie każdy legalny bukmacher próbuje zachęcić swych klientów oferując im różnego rodzaju bonusy na start. Niektóre z nich pozwalają na uzyskanie dodatkowych środków w wysokości nawet 1500 zł. Jest to więc spory zastrzyk gotówki na obstawianie zakładów. Porównując oferty od różnych firm, można zdecydować się na tę, której promocje prezentują się najbardziej atrakcyjnie. Warto jednak wziąć pod uwagę nie tylko bonusy dla nowych użytkowników, ale też dla stałych graczy. Dlatego też warto porównać ofertę tzw. programów lojalnościowych. Dla stałych graczy przewidziane są m.in. promocje kursowe, bonusy od depozytu, bezpłatne zakłady czy też zakłady bez ryzyka. Niektórzy bukmacherzy za kolejne działania zarejestrowanego użytkownika przyznają mu punkty. Po zgromadzeniu ich odpowiedniej liczby, można liczyć na dodatkowe promocje.

Czy należy skupiać się jedynie na jednym bukmacherze i tylko u niego obstawiać zakłady? Okazuje się, że specjaliści zalecają, aby nie ograniczać się do jednej firmy, ale założyć kilka kont w różnych serwisach, aby móc bez przeszkód korzystać z różnych ofert i bonusów.

MobilnośćPorównując oferty różnych firm, dobrze jest też zwrócić uwagę na kwestię posiadania przez nie aplikacji mobilnej albo rozbudowanej wersji strony na urządzenia przenośne. To pozwala na wygodne korzystanie z możliwości serwisu i obstawianie zakładów dosłownie wszędzie, bez konieczności zasiadania przed laptopem czy komputerem.