bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 4 października 2019
  • wyświetleń: 11036

[FOTO] Wypadkowy poranek na bielskich drogach. 19 uszkodzonych aut

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Piątkowy poranek (4 października) nie był szczęśliwy dla podróżujących drogami Bielska-Białej. W wyniku zdarzeń drogowych uszkodzonych zostało 20 samochodów, a 3 osoby są ranne.

Wypadkowy poranek na bielskich drogach. 19 uszkodzonych aut - 4.10.2019 · fot. Bielskie Drogi


Około godziny 6.20 na S-52 w kierunku Cieszyna doszło do kolizji sześciu samochodów. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący Renault najechał na pięć pojazdów stojących w korku do zjazdu do Wapienicy. Po chwili w tym samym miejscu doszło do kolejnego zdarzenia. W oczekujące auta wbił się inny pojazd, uszkadzając przy tym dwa samochody. Niedługo później w korku, który utworzył się w wyniku powyższych zdarzeń, zderzyły się kolejne trzy samochody.

Z kolei kilka minut po godzinie 8.00 na alei Andersa, na wyjeździe z tuneli w stronę Mazańcowic zderzyło się 6 samochodów. Zaś na wysokości węzła Mikuszowice, w kierunku Cieszyn / Katowice kierowca samochodu osobowego wpadł w poślizg i uderzył w barierki.

W sumie w powyższych zdarzeniach ucierpiały 3 osoby (1 osoba w wyniku zdarzenia na S-52, 2 osoby - al . Andersa). Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitali, wstępnie wiadomo, że ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Na drodze S-52 utrudnienia trwały około 3 godziny, natomiast podróżujący al. Andersa zmagali się z utrudnieniami ponad godzinę.

BM, sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj