bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 3 października 2019
  • 8 października 2019
  • wyświetleń: 6010

[WIDEO, ZDJĘCIA] Jedyna debata z publicznością. Kto wypadł najlepiej?

Stowarzyszenie Niezależni.BB zorganizowało Niezależną Debatę Wyborczą. W wydarzeniu uczestniczyli reprezentanci czterech komitetów wyborczych. Mimo wcześniejszych zapewnień do debaty nie przystąpił Mirosław Szemla z Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Niezależna Debata Wyborcza w Bielsku-Białej - 7.10.2019 · fot. bielsko.info


Do udziału w debacie zaproszeni zostali przedstawiciele wszystkich komitetów wyborczych wystawiających swoich kandydatów w wyborach do Sejmu RP w okręgu numer 27. W zaproszeniu Stowarzyszenie Niezależni.BB sugerowało, aby w debacie wzięli udział kandydaci z Bielska-Białej.

Prawo i Sprawiedliwość reprezentowała Magdalena Wawrzeczko, Koalicję Obywatelską - Mirosław Suchoń, Sojusz Lewicy Demokratycznej - Paweł Miech, Konfederację - Bronisław Foltyn. Polskie Stronnictwo Ludowe nie wzięło udziału w debacie.

Loading...


- O godzinie 16:10 otrzymaliśmy SMS-a od Pana Mirosława Szemli, że przeprasza, ale jest na konwencji w Katowicach, w której uczestniczy prezes PSL-u Władysław Kosiniak-Kamysz i Paweł Kukiz i w związku z tym nie dojedzie do nas, mimo że wcześniej swoją obecność pisemnie potwierdził - mówił prowadzący debatę prezes Stowarzyszenia Niezależni.BB Jarosław Zięba.

Dwugodzinna debata została podzielona na pięć rund: autoprezentację, pytania od prowadzących, pytania od internautów i publiczności, pytania od przedstawicieli bielskich organizacji pozarządowych oraz wypowiedź podsumowującą.

Kto w debacie wypadł najlepiej? Zachęcamy do dyskusji w komentarzach.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.