bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 2 października 2019
  • 4 października 2019
  • wyświetleń: 4366

Święto bielskiej jednostki wojskowej. Zaproszenie do koszar

Za nami:

Dowódca 18 Batalionu Powietrznodesantowego ppłk Rafał Kowalski zaprasza mieszkańców Bielska-Białej i okolic na uroczyste obchody Święta Jednostki, które po raz pierwszy w historii, połączone będą ze świętem 6 Brygady Powietrznodesantowej. Uroczystości odbędą się w dniu 4 października 2019 roku w koszarach Jednostki przy ul. Bardowskiego 3.

wojsko, koszary
Święto bielskiej jednostki wojskowe. Zaproszenie do koszar · fot. UM Bielsko-Biała


W programie między innymi: uroczysta zbiórka o godz. 12.00, defilada pododdziałów, pokazy dynamiczne i skoki spadochronowe. Po części oficjalnej odbędzie się piknik spadochronowy i pokaz sprzętu będącego na wyposażeniu batalionu oraz Brygady. Dla najmłodszych uczestników święta przewidziane są liczne atrakcje. Całość zostanie zwieńczona pyszną wojskową grochówką oraz występami artystycznymi w rytmie znanych wojskowych szlagierów.

Koszary Jednostki będą otwarte dla zwiedzających od godz. 10.00-17.00. Wejście od ul. Leszczyńskiej.

W godz. 11.30-13.00 w koszarach zostanie wstrzymany ruch kołowy i w tym czasie wjazd na teren Jednostki nie będzie możliwy.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.