bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 1 października 2019
  • 6 października 2019
  • wyświetleń: 1923

Jesienna akcja krwiodawstwa w przychodni weterynaryjnej

Za nami:

6 października w przychodni weterynaryjnej Animal-Med w Bystrej dobędzie się jesienna edycja honorowego krwiodawstwa psów i kotów. W trakcie ostatniej akcji zebrano blisko 10 litrów krwi zwierząt.

pies
Jesienna akcja krwiodawstwa w przychodni weterynaryjnej · fot. materiały prasowe


Dopóki nie zdarzy się tragedia niewielu z nas zastanawia się nad tym czy istnieją banki krwi zwierząt. Gdy nasz ukochany Mruczek lub Pikus ulegnie wypadkowi lub zmaga się z silną anemią spowodowaną chociażby chorobą odkleszczową, krew potrzebna jest natychmiast.

Dawcą może zostać każdy zdrowy pies (ważący co najmniej 26 kg) lub kot (ważący co najmniej 4 kg) w wieku od 10 miesięcy do 7 lat. W zamian za swój cenny dar otrzymują paczkę pysznej karmy, darmowe badania morfologiczne i biochemiczne, a także w razie potrzeby dostęp do krwi i jej produktów.

Zapisy pod numerem telefonu 511 111 104 lub mailowo wet@animal-med.pl. Szczegóły na stronie wydarzenia www.facebook.com/events/423453518520935/.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.