bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 września 2019
  • 28 września 2019
  • wyświetleń: 4156

W weekend kolejne utrudnienia na skrzyżowaniu w Białej

Za nami:

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informuje, iż w dniu 28.09.2019 r. zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu, polegająca na częściowym zamknięciu w godz. 7.00-13.00 skrzyżowania ul. ks. Stanisława Stojałowskiego z ul. Żywiecką (zamknięty zostanie wlot ul. ks. Stanisława Stojałowskiego).

Reklama

Rozbudowa DK 52 (ul. Krakowskiej/ul. Żywieckiej) w Bielsku-Białej - stan prac na 31.08.2019 r.
Rozbudowa DK 52 (ul. Krakowskiej/ul. Żywieckiej) w Bielsku-Białej - stan prac na 31.08.2019 r. · fot. MZD Bielsko-Biała


Objazd dla pojazdów osobowych i autobusów pomiędzy ul. Żywiecką i ul. ks. Stanisława Stojałowskiego prowadzony będzie ulicami: Romana Dmowskiego, Kierową, Władysława Broniewskiego oraz PCK.

Z kolei po godz. 13.00 przejezdność skrzyżowania ul. ks. Stanisława Stojałowskiego z ul. Żywiecką zostanie przywrócona, a zamknięty zostanie w całości wlot ul. PCK przy skrzyżowaniu z ul. Żywiecką. Objazd między ul. Żywiecką, a ul. PCK dla pojazdów osobowych i autobusów w obu kierunkach poprowadzony zostanie ul. Juliana Tuwima przy ręcznym kierowaniu ruchem na skrzyżowaniu ul. Żywieckiej z ul. Juliana Tuwima.

Na odcinku ul. Żywieckiej między ul. ks. Stanisława Stojałowskiego, a ul. PCK ruch będzie się odbywał dwukierunkowo, po jednym pasie ruchu w każdym kierunku, po jezdni w stronę Centrum.

Utrudnienia będą występować do 29.09.2019 r.

stojałowskiego
organizacja ruchu

ab / bielsko.info

źródło: MZK Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.