bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 23 września 2019
  • 29 września 2019
  • wyświetleń: 6081

Bielska Dycha - jesienny bieg uliczny w Bielsku-Białej

Za nami:

29 września będzie można zmierzyć się z dystansem 10 km na szybkiej, atestowanej trasie podczas kolejnej edycji Bielskiej Dychy - święta biegania i "pomagania".

bielska10
Bielska Dycha w 2018 r. · fot. Bielska10


Środki zebrane podczas biegu będą w całości przeznaczone na remont i wyposażenie świetlicy dla dzieci oraz cele statutowe Fundacji Imperium Sportu. Uczestników do biegu zagrzeje Olga Łasiak oraz bębniarze Walimy w Kocioł. Podczas imprezy na zawodników czekają liczne niespodzianki oraz wiele atrakcji i expo sportowe w Centrum Handlowym Gemini Park.

Zapisy internetowe kończą się w środę wieczorem

W związku z organizacją Bielskiej Dychy w godz. 10.00-11.30 zostaną zamknięte dla ruchu następujące ulice: gen. Bora-Komorowskiego, Partyzantów, Zamkowa, ks. Stanisława Stojałowskiego, Romana Dmowskiego, Kierowa, Władysława Broniewskiego, PCK, Stefanii Sempołowskiej, Leszczyńska, gen. Stanisława Maczka, ks. Jana Kusia do posesji nr 101 i powrót ulicami: ks. Jana Kusia, gen. Stanisława Maczka, Leszczyńską do mety na ul. Bobrowej.

bielska10


bielska10

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.