bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 22 września 2019
  • wyświetleń: 4048

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka z bielskimi policjantami

Dzielnicowi z trzeciego komisariatu oraz policyjni profilaktycy z drogówki i wydziału prewencji wzięli udział w bielskim Ogólnopolskim Dniu Przedszkolaka. Policjanci razem z przedstawicielami innych służb przeprowadzili VI Turniej „Bezpieczny Przedszkolak” pod hasłem: „Razem po zdrowie i bezpieczeństwo”. Obchody honorowym patronatem objął Prezydent Miasta Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski.

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka z bielskimi policjantami - 19.09.2019 · fot. KMP Bielsko-Biała


W czwartek, 19 września w hali sportowej BBOSiR przy ul. Bratków 16 w Bielsku-Białej odbyło się jedno z cykli przedsięwzięć związanych z obchodami Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka 2019. Główną atrakcją imprezy był VI Turniej „Bezpieczny Przedszkolak” przeprowadzony pod hasłem „Razem po zdrowie i bezpieczeństwo”. Dzielnicowe z Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej wspólnie z profilaktykami z bielskiej drogówki i wydziału prewencji uczyli przedszkolaków podstawowych zasad bezpieczeństwa na drodze i w środowisku domowym. Policjanci w przystępny dla dzieci sposób uczyli poprzez zabawę zasad kodeksu drogowego.

Turniej był przeprowadzony wspólnie przez Policję, Straż Pożarną, Straż Miejską, Ratowników medycznych, kolejarzy z Kolei Śląskich oraz ratowników GOPR i TOPR. Podczas dnia przedszkolaka dzieci miały też okazję poznać ciekawostki z pracy policjanta i mogły przyjrzeć się policyjnemu wyposażeniu. W turnieju wzięło udział ponad 200 dzieci z ośmiu przedszkoli.

BM / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.