bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 16 września 2019
  • wyświetleń: 4889

Policja zatrzymała 44-latka. Jest podejrzewany o zabójstwo

Policjanci z drugiego komisariatu w Bielsku-Białej zatrzymali 44-letniego bielszczanina podejrzewanego o dokonanie zabójstwa 44-latki. Na wniosek śledczych z wydziału kryminalnego sąd aresztował podejrzanego na 3 miesiące. Mężczyźnie grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

zatrzymanie
Policja zatrzymała 44-latka. Jest podejrzewany o zabójstwo · fot. KMP Bielsko-Biała


Do zdarzenia doszło w sobotę po północy. Oficer dyżurny odebrał zgłoszenie o ciężko rannej kobiecie. Na miejsce natychmiast został wysłany patrol. Policjanci, którzy przybyli na miejsce znaleźli ciało 44-letniej bielszczanki. Mundurowi przypuszczali, że kobieta mogła zostać zamordowana.

Stróże prawa zatrzymali podejrzewanego 44-latka. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Na miejscu pod nadzorem prokuratora przez wiele godzin pracowali policyjni technicy i śledczy. Zgromadzony przez nich materiał dowodowy pozwolił na postawienie zatrzymanemu mężczyźnie zarzutu zabójstwa. Na wniosek śledczych bielski sąd aresztował 44-latka na 3 miesiące. Grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

zatrzymanie
Policja zatrzymała 44-latka. Jest podejrzewany o zabójstwo · fot. KMP Bielsko-Biała

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.