Wiadomości

  • 16 września 2019
  • 17 września 2019
  • wyświetleń: 12312

[FOTO] Samochód roztrzaskany na drzewie. To była próba samobójcza!

W niedzielę, 15 września około godziny 19:00 służby ratunkowe przyjęły zgłoszenie o wypadku drogowym w Bielowicku przy ulicy Centralnej (gmina Jasienica). Rozpędzony samochód z impetem wjechał w drzewo. Kierowca był nieprzytomny i znajdował się wewnątrz zmiażdżonego wraku.

Wypadek w Bielowicku - 15.09.2019 · fot. Bielskie Drogi


By wydobyć 32-letniego mężczyznę z pojazdu niezbędne okazało się użycie narzędzi hydraulicznych. W trakcie akcji ratowniczej mężczyzna odzyskał przytomność, a jego stan zdrowia znacznie się poprawił. Był w stanie nawet poddać się badaniu trzeźwości, które potwierdziło, iż jest trzeźwy. Ranny trafił do szpitala, gdzie po dokładnych badaniach okazało się, że ma tylko złamany obojczyk i liczne stłuczenia.

Licznik rozbitej Skody Fabii zatrzymał się na wartości 140km/h. Funkcjonariusze ustalają dokładne okoliczności wypadku. Wstępnie wiadomo, że kierowca próbował targnąć się na swoje życie. Na szczęście nieskutecznie. Został otoczony opieką psychologów.

sid / bielsko.info

źródło: bielskiedrogi.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj