Wiadomości

  • 15 września 2019
  • 16 września 2019
  • wyświetleń: 15070

[FOTO] Śmiertelne potrącenie kobiety w Pisarzowicach!

W niedzielę 15 września około godziny 19:10 w Pisarzowicach przy ulicy Szkolnej miało miejsce tragiczne w skutkach zdarzenie drogowe. Samochód dostawczy potrącił kobietę idącą poboczem drogi. Piesza zginęła na miejscu.

Śmiertelne potrącenie w Pisarzowicach - 15.09.2019 · fot. Bielskie Drogi


Mimo prowadzonej na miejscu reanimacji nie udało się przywrócić funkcji życiowych kobiety. Jej tożsamość początkowo nie była znana, bowiem denatka nie miała przy sobie żadnych dokumentów. W toku czynności policjanci ustalili, że zmarła to 62-letnia mieszkanka Kóz.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kobieta szła poboczem drogi w kierunku przeciwnym do tego, którym poruszał się kierowca dostawczego Iveco (przodem do nadjeżdżającego samochodu). Pojazd dostawczy potracił kobietę prawym bokiem. Kierowca Iveco był trzeźwy. Po przeciwnej stronie drogi znajduje się chodnik, z którego piesza nie skorzystała. Jak udało nam się dowiedzieć, na jej odzieży nie było elementów odblaskowych. Wzdłuż ulicy Szkolnej są latarnie, ale droga nie jest dobrze oświetlona.

Na miejscu tragicznego w skutkach wypadku drogowego pracują policjanci z bielskiej drogówki, technik kryminalistyki i prokuratura. Ruch pojazdów odbywa się wahadłowo. Utrudniania mogą potrwać do późnych godzin nocnych.

sid / bielsko.info

źródło: bielskiedrogi.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj