bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 11 września 2019
  • wyświetleń: 4182

Prestiżowa nagroda dla firmy Szczęśniak Pojazdy Specjalne

W dniach 3-6 września 2019 r. firma SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. brała udział w XXVII Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego w Kielcach. Bielska firma otrzymała nagrodę "Defender 2019" - najważniejsze wyróżnienie przyznawane na imprezie.

szczęśniak
Ciężki specjalny samochód ratownictwa drogowego na podwoziu Renault K520 8x4 · fot. SZCZEŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o.


Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego od 27 lat, we wrześniu, staje się miejscem prezentacji największych dokonań przemysłu zbrojeniowego z całego świata., jest to trzecia wystawa Europy, po targach w Paryżu i Londynie. Salon Obronny w Targach Kielce zgromadził 624 firmy z 31 krajów świata, w tym 328 firmy polskie.

Na zakończenie Targów wśród 79 firm zgłoszonych do nagrody DEFENDER 2019, najważniejszego wyróżnienia MSPO, które przyznawane są najlepszym wyrobom prezentowanym na targach, przyznano 10, w tym firmie z Bielska-Białej - SZCZEŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. Z rąk wiceministra Wojciecha Skurkiewicza, generała brygady Karola Dymanowskiego i prezesa Targów Kielce Andrzeja Mochoń nagrodę DEFENDER 2019 za ciężki specjalny samochód ratownictwa drogowego na podwoziu Renault K520 8x4 odebrał Prezes firmy SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. - Grzegorz Szczęśniak.

szczęśniak
Ciężki specjalny samochód ratownictwa drogowego na podwoziu Renault K520 8x4 · fot. SZCZEŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o.


Warto wspomnieć, że jest to już 6 nagroda przyznana dla firmy na Międzynarodowym Salnie Przemysłu Obronnego. Pierwszego DEFENDERA firma otrzymała w 2001 za ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy na podwoziu VOLVO FM 12 4x4.

Specjalny samochód ratownictwa drogowego wyposażony w obrotowy dźwig na podwoziu Renault K520 8x4 przeznaczony jest do ratownictwa technicznego na drogach publicznych umożliwiając zarówno odblokowanie drogi, jak również transport uszkodzonych pojazdów za pomocą urządzenia holowniczego. Jest to doskonałe połączenie typowego dźwigu samojezdnego oraz pojazdu pomocy technicznej. Wyposażony w 7 przyciągarek hydraulicznych jest wstanie stawiać przewrócone pojazdy bez względu na ich położenie.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.