bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 10 września 2019
  • wyświetleń: 3134

720 wystawców zaprezentuje swoje produkty w Bielsku-Białej

32. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2019 odbędą się w dniach od 17 do 19 września 2019 r. To największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego, to miejsce najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli branży elektrotechnicznej w Polsce. Na targach zaprezentuje swoje produkty prawie 720 wystawców nie tylko z Polski, ale i 24 krajów Europy, Azji i USA.

bielskobiala,bielsko,dębowiec,szyndzielnia,ilovebb,energetab,fotodnia,instagram
Teren targów Energetab z lotu ptaka - 3.09.2019


Teren targów obejmuje ponad 35 tys. m2 powierzchni ekspozycyjnej, zarówno w hali wielofunkcyjnej, jak i w pawilonach namiotowych oraz terenach otwartych, na których wystawcy mają możliwość ekspozycji wielkogabarytowych i ciężkich eksponatów.

Ekspozycja targowa obejmuje następujące obszary tematyczne:
  • przesył, dystrybucję i rozdział energii elektrycznej i cieplnej
  • wytwarzanie energii elektrycznej i cieplnej
  • elektrotechnikę i elektronikę przemysłową


Strategicznym Partnerem targów jest TAURON Dystrybucja S.A.

Targi ENERGETAB z roku na rok potwierdzają swoją rangę i niekwestionowaną wysoką pozycję w wydarzeniach branży energetycznej - są największymi i najliczniej odwiedzanymi targami w Polsce w tej dziedzinie.

Organizatorzy zapraszają od 17 do 18 września w godz. od 9:00 do 17:00, a 19 września w godz. od 9:00 do 15:00. Wstęp wolny.

energetab

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.