bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 7 września 2019
  • 27 września 2019
  • wyświetleń: 6337

Zjazd (nie tylko) Absolwentów ATH w Bielsku-Białej

Za nami:

Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej oraz Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół ATH zapraszają wszystkie osoby zainteresowane zarówno historią, jak i współczesnością naszej Uczelni na krótką podróż w czasie w ostatni piątek września.

W piątek, 27 września od godz. 16.00 odbędzie się spotkanie absolwentów oraz przyjaciół Akademii Techniczno-Humanistycznej i dawnej bielskiej fili Politechniki Łódzkiej.

Specjalną okazją do organizacji otwartego zjazdu absolwentów i przyjaciół ATH jest jubileusz 50 lat Uczelni w Bielsku-Białej.

Dla odwiedzających mury Akademii Techniczno-Humanistycznej organizatorzy przygotowali moc atrakcji: m.in. prezentacja podsumowująca 50 lat instytucji, galeria pamiątkowych i zwiedzanie kampusu ATH.

Symboliczny koszt udziału w wydarzeniu to 25 zł, w ramach którego przewidziany jest pamiątkowy upominek oraz poczęstunek. Obowiązkowe zapisy przez stronę internetową ATH, mailowo lub telefonicznie.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy na stronie: www.ath.bielsko.pl

Wspólnie podsumujmy przeszłość, zobaczmy teraźniejszość i porozmawiajmy o przyszłości ATH!

Ramowy program wydarzenia:

Kampus ATH, budynek L, I piętro, hol

16.00 - 17.00 rejestracja, wystawa pamiątkowych zdjęć, ścianka wspomnień

17.00 - 18.00 powitanie gości przez władze Uczelni, podsumowanie 50 lat bielskiej uczelni - prezentacja multimedialna / całość oficjalnej części wydarzenia uświetni Chór ATH

18.00 - 19.00 wycieczka po kampusie ATH (laboratoria, galeria, biblioteka)

19.00 - … integracja wspomnieniowa przy poczęstunku

new / bielsko.info
źródło: ATH Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.