Wiadomości

  • 6 września 2019
  • wyświetleń: 3005

Policja zatrzymała 30-latka, który włamał się do domu w Bystrej

W czwartek policjanci z Komisariatu Policji w Szczyrku zatrzymali 30-latka, który włamał się do budynku mieszkalnego w Bystrej i skradł elementy wyposażenia o wartości ponad 1500 złotych.

W okresie pomiędzy 29 sierpnia a 5 września doszło do włamania do budynku w Bystrej. Sprawca wyważył drzwi i dostał się do pomieszczeń domu mieszkalnego. Na miejscu dokonał kradzieży karniszy okiennych i klamek do drzwi o wartości 1550 zł, a następnie zbiegł.

Dzięki intensywnej pracy policjantów z Komisariatu w Szczyrku udało się ustalić osobę odpowiedzialną za to włamanie. Mieszkaniec powiatu bielskiego został zatrzymany przez mundurowych w Wilkowicach. W chwili zatrzymania miał ponad 0,8 promila alkoholu w organizmie.

Włamywacz po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem za co grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Ariel Brończyk / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.