Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 maja 2012
  • wyświetleń: 3965

Nowi policjanci w Bielsku

W szeregi bielskiej policji wstąpiło kolejnych siedemnastu funkcjonariuszy. Podczas piątkowej narady służbowej złożyli uroczyste ślubowanie. Na ulicach miasta i powiatu zobaczymy ich jesienią, gdy odbędą wymagane przepisami szkolenia.

policja, ślubowanie
Nowi policjanci złożyli ślubowanie · fot. Policja


policja, ślubowanie
fot. Policja


policja, ślubowanie
fot. Policja


Komendant Miejski Policji w Bielsku-Białej insp. Ireneusz Szwarga przyjął w szeregi bielskiego garnizonu nowych funkcjonariuszy. Wcześniej wszyscy przeszli procedurę kwalifikacyjną obejmującą test wiedzy składający się z 40 pytań, test psychologiczny i test sprawności fizycznej, polegający na pokonaniu toru przeszkód w określonym czasie. Ci, którzy uzyskali najlepsze wyniki po raz pierwszy założą mundur.

Pierwszym etapem ich służby będzie kurs podstawowy w szkołach policyjnych. Przez najbliższe pół roku będą zdobywać wiedzę na temat przepisów, technik interwencyjnych i szkoląc swoje umiejętności, które wykorzystają w przyszłej służbie. Po szkoleniu i ukończeniu adaptacji zawodowej rozpoczną pracę w bielskich jednostkach, dbając o bezpieczeństwo mieszkańców.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.