bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 5 września 2019
  • wyświetleń: 12615

Starszy mężczyzna na rowerze doprowadził do wypadku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Policja poszukuje sprawcy wypadku, do którego doszło 9 sierpnia ok. godz. 11.00 w Bielsku-Białej, na ulicy Piłsudskiego 43. Kierujący rowerem zderzył się z pieszą, a następnie oddalił z miejsca zdarzenia.

Starszy mężczyzna na rowerze doprowadził do wypadku · fot. KMP Bielsko-Biała


Rowerzystą był mężczyzna w wieku 50-70 lat, tęgiej budowy ciała, wzrostu ok. 180 cm, jasne włosy. W wyniku wypadku piesza doznała obrażeń ciała.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego. Wizerunek sprawcy został utrwalony na kamerze monitoringu miejskiego. Publikujemy zdjęcie poszukiwanego mężczyzny, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Prosimy wszystkich posiadających informacje na temat powyższego wypadku o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej ul. Wapiennej 45, telefon 33 8121280, 33 8121425, 33 8121255.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj